Zengin bir bilimsel içerik ile planlanan kongremiz 6 farklı ülkeden alanında uzman 7 akademisyen konuşmacı ve tam metin bildiri basımı yeni akademik teşvik kriterlerini karşılamaktadır.Kongremizde görüşmek dileğiyle...

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri: 25-27 Kasım 2018, Sherwood Breezes Resort, Lara, Antalya - TÜRKİYE

Kongre Dili: Türkçe ve İngilizce’dir. Çeviri Hizmeti Olmayacaktır.

Yaka Kartı: Yaka kartları dijital olup, oturum öncesinde kapı girişlerindeki okuyuculara okutulacaktır. Ayrıca katılımcılarının yaka kartlarını kongre merkezinde sürekli olarak takmaları gerekmektedir.

Önemli Tarihler: İndirimli Kayıt için son tarih: 30 Ağustos 2018 , Bildiri gönderimi için son tarih: 14 Eylül 2018

Kayıt  Ücretleri: Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve sırasında yapılabilecektir. 01 Ağustos 2018 tarihine kadar indirimli kayıt yapılabilecektir.

İptal ve İade Koşulları: Kongremizin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır. 01 Eylül 2018 tarihine kadar yapılacak iptallerde, ödenen ücretin %50’si iade edilecektir. 02 Eylül 2018 itibari ile iptal ve iade talebi kabul edilmeyecek olup sadece isim değişikliği yapılabilecektir.

Katılım Belgesi: “Yeşil Bir Dünya, Yeşil Bir Gelecek” temasıyla doğayı korumayı hedefleyen bir kongre olarak, basılı kağıt kullanımını en aza indirmek için katılım sertifikaları kongreden sonra elektronik posta ile iletilecektir. 

Bildiri Kabulü: Kongremize bildiri gönderimleri web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Bildiri gönderirken dikkat edilmesi gereken hususlar “Bildiri Gönderimi” sayfasında açıklanmaktadır. Bildirilerin kabul olmasının ardından en az bir katılımcının kongre kaydını yaptırması gerekmektedir. Dereceye giren bildiriler içerisinden ilk üç bildiriye sözel ve poster bildiri ödülleri verilecektir. Ayrıca “Seçkin Bildiri Oturumu”nda sunulan bildiriler içerisinden de bir bildiriye “Seçkin Bildiri Ödülü” verilecektir.

Poster Alanı: “Yeşil Bir Dünya, Yeşil Bir Gelecek” teması nedeniyle kongremize basılı poster kabul edilmeyecek olup; tüm posterler elektronik poster olarak gösterilecektir. Detaylı bilgi için “Bildiri Gönderimi” sayfasına bakınız.

Kayıt ve Danışma Masası: Kayıt ve danışma masası kongre merkezinde 24 Kasım 2018 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Davet Mektubu: Kayıt işlemlerini tamamlamış olan katılımcılara, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

İletişim:

İletişim

Mail Adresi

Telefon

Kongre Sekretaryası

turkintmednurs2018@gmail.com

Arş. Gör. İsmail AYVAZ 

Arş. Gör. Funda SOFULU

Organizasyon Firması

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  332 15 61
e-mail: esin@motto.tc
www.motto.tc

 

Etkinliğin başlamasına kalan süre:

Etkinlik Tarihi
25-27 Kasım 2018

 

Erken Kayıt Tarihi
15 Eylül 2018

 

Son Bildiri Gönderim Tarihi
10 Ekim 2018

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  332 15 61
e-mail:esin
@motto.tc
www.motto.tc

 

 

 

 

 

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.